7689-2025 - Rezultāts
Lietuva – Uzņēmējdarbības analīzes konsultāciju pakalpojumi – „SK ID solutions“ mobilaus parašo aptarnavimo paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: „SK ID solutions“ mobilaus parašo aptarnavimo paslaugos
Apraksts: „SK ID solutions“ mobilaus parašo aptarnavimo paslaugos
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72221000 Uzņēmējdarbības analīzes konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1