2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Bandomųjų parodomųjų daugiabučių ir viešosios paskirties pastatų atnaujinimo (modernizavimo) naudojant skydus projekto metodinių rekomendacijų (metodikos) parengimo ir konsultacinės paslaugos
Apraksts: Planuojamos Paslaugų apimtys: 1. Projektų (3 daugiabučių ir 5 viešųjų pastatų, kurie įgyvendinami Perkančiosios organizacijos), atnaujinimo (modernizavimo) gamykloje pagamintais skydais, įgyvendinimo metodikos parengimas ir pristatymas atitinkantis techninės specifikacijos 7.1 p. ir 7.2 p. nustatytus reikalavimus- Šiai paslaugų daliai- tiekėjui sumokama už tinkamai suteiktą paslaugą- atitinkančią techninės specifikacijos 7.1 p. ir 7.2 p. nustatytus reikalavimus. 2. Konsultacijų teikimas ir (ar) dokumentų parengimas techninės specifikacijos 7.3 – 7.7 p. nurodyta apimtimi. Šiai paslaugų daliai numatytas preliminarus 625 - darbo valandų skaičius (per 12 mėnesių). Perkančioji organizacija apmoka tik už faktiškai suteiktas Paslaugas (išdirbtas konsultanto (-ų) darbo valandas) ir neįsipareigoja išpirkti viso valandų skaičiaus.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71621000 Tehniskās analīzes vai konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0