773724-2025 - Rezultāts
Latvija – Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi – Pārtikas un veterinārā dienesta īpašumā esošo transportlīdzekļu remonts
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas un veterinārā dienesta īpašumā esošo transportlīdzekļu remonts
Apraksts: Pārtikas un veterinārā dienesta īpašumā esošo transportlīdzekļu remonts
Iekšējais identifikators: PVD2024/04/AK
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Jēkabpils