77481-2025 - Konkurss
Lietuva – Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma – Autobusų nuomos su vairuotoju paslauga (skelbiama apklausa)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Autobusų nuomos su vairuotoju paslauga (skelbiama apklausa)
Apraksts: Autobusų nuomos su vairuotoju paslauga
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60170000 Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0