2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vietovių tinkamų sukonstruotų pelkių įrengimui Biržų rajone ištyrimo paslaugos (projektas NATALIE) (Skelbiama apklausa)
Apraksts: Ištirti, kuriose vietose tikslingiausia įrengti dirbtines šlapžemes (įskaitant ir LV naudojamas konstrukcijas gyvulininkystės ūkiuose ir mažuose kaimuose) Biržų rajone, kokios galimybės (techninės, finansinės, teisinės) įrengti jas ir ar dirbtinių šlapžemių naudojimas gali prisidėti prie nuotėkų valymo sistemos Biržų rajone, bei kt.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Paslaugų suteikimo vieta - Biržų miesto teritorija.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73110000 Pētniecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0