777220-2025 - Rezultāts
Lietuva – Arhīvu plaukti – Eksponatų saugyklų technologinė įranga.
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Eksponatų saugyklų technologinė įranga.
Apraksts: Eksponatų saugyklų technologinė įranga. Aprašymas pateiktas pirkimo specialiųjų sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39131100 Arhīvu plaukti
Papildu klasifikācija (cpv): 39133000 Stendi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. Stacionarių lentynų, mobilių lentynų ir stacionarių stalčių sistemos
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. Ekspozicinės vitrinos
Iekšējais identifikators: 2