2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Varėnos rajono savivaldybės šilumos ūkio specialiojo plano atnaujinimo paslaugos (skelbiama apklausa)
Apraksts: Perkamos Varėnos rajono savivaldybės šilumos ūkio specialiojo plano atnaujinimo paslaugos (skelbiama apklausa)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: *
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71245000 Apstiprināmie plāni, darba rasējumi un specifikācijas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0