780738-2025 - Rezultāts
Latvija – Iespiešanas un saistītie pakalpojumi – Drukas darbu izgatavošana un piegāde jauniestudējumu vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Drukas darbu izgatavošana un piegāde jauniestudējumu vajadzībām
Apraksts: Drukas darbu izgatavošana un piegāde jauniestudējumu vajadzībām
Iekšējais identifikators: LNO2025/25
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79800000 Iespiešanas un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000