See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lietuvos viešojo saugumo ir pagalbos tarnybų skaitmeninio mobiliojo radijo ryšio tinklo įrangos talpinimo paslaugos (PPR-385) (Atviras konkursas)
Apraksts: Lietuvos viešojo saugumo ir pagalbos tarnybų skaitmeninio mobiliojo radijo ryšio tinklo įrangos talpinimo paslaugos (PPR-385)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64200000 Telekomunikāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. Kelmės r. sav., Šaukėnų sen., Ramučių k., Luokės g. 3B
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Višakio Rūdos k.
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Kretingos r. sav., Kartenos sen., Gintarų k., Pušyno g. 4
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Varėnos r. sav., Merkinės sen., Merkinės mstl., Merkinės g.,
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Geležinkalnio g. 4, Rotinėnų k., Žemaičių Kalvarijos sen. Šaltinėlio g. 20
Iekšējais identifikators: 5