See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektromobiliai (M1)
Apraksts: Elektromoibiliai, 2 pirkimo dalys, 3 vnt.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144900 Elektriskie transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Elektromobilis, 2 vnt.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Elektromobilis, 1 vnt.
Iekšējais identifikators: 2