791270-2024 - Rezultāts
Lietuva – Tirgus izpētes pakalpojumi – Lankytojų iš užsienio kelionių Lietuvoje lankomiausių vietų tyrimas pagal mobilius duomenis
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lankytojų iš užsienio kelionių Lietuvoje lankomiausių vietų tyrimas pagal mobilius duomenis
Apraksts: Lankytojų iš užsienio kelionių Lietuvoje lankomiausių vietų tyrimas pagal mobilius duomenis
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79310000 Tirgus izpētes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Daudzums: 36 cilvēkmēneši