See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: EKSPOZICIJOS TECHNINIO PROJEKTO PARENGIMO IR AUTORINĖS ĮGYVENDINIMO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS (SKELBIAMA APKLAUSA)
Apraksts: EKSPOZICIJOS TECHNINIO PROJEKTO PARENGIMO IR AUTORINĖS ĮGYVENDINIMO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS (SKELBIAMA APKLAUSA)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79932000 Interjera projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0