See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Paskolų studentams suteikimo, admnistravimo ir grąžinimo informacinės sistemos IS "Paskola" modernizavimo paslaugos (Skelbiamos derybos)
Apraksts: Pirkimas vykdomas pagal įgaliojimą.
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0