79466-2024 - Konkurss
Lietuva – Ēku celtniecības darbi – Nacionalinės koncertų salės „Tautos namai“ darbo projekto dalies rengimo ir statybos rangos darbų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Nacionalinės koncertų salės „Tautos namai“ darbo projekto dalies rengimo ir statybos rangos darbų pirkimas
Apraksts: Nacionalinės koncertų salės „Tautos namai“ statybos rangos darbus su darbo projekto dalių parengimu ir viso darbo projekto rengimo koordinavimu.
Iekšējais identifikators: 703664
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45210000 Ēku celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000