79946-2025 - Konkurss
Lietuva – Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi – Žmogiškųjų išteklių valdymo informacinės sistemos (ŽIV IS) kūrimas ir diegimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Žmogiškųjų išteklių valdymo informacinės sistemos (ŽIV IS) kūrimas ir diegimas
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Žmogiškųjų išteklių valdymo informacinės sistemos (ŽIV IS) kūrimas ir diegimas (1 kompl.) ir su Žmogiškųjų išteklių valdymo informacinės sistemos (ŽIV IS) kūrimo ir diegimo paslaugomis susijusias papildomas paslaugos (preliminariai 10 000 val.), Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 1 priede.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0