802-2026 - Rezultāts
Lietuva – Uzglabāšanas un noliktavu pakalpojumi – Atsargų (vaistinių preparatų) sandėliavimo, saugojimo ir susijusios paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Atsargų (vaistinių preparatų) sandėliavimo, saugojimo ir susijusios paslaugos
Apraksts: Perkančioji organizacija siekia įsigyti atsargų, t. y. vaistinių preparatų sandėliavimo, saugojimo ir susijusias atsargų aptarnavimo paslaugas: vaistų priėmimas, vaistų sandėliavimas (saugojimas), vaistų išdavimas (priimti ir patikrinti kiekius ir kokybę pagal sutartis, apskaityti, sudėti į saugojimo vietas, prižiūrėti, saugoti ir pateikti perkančiajai organizacijai visus atsargų pristatymo dokumentus: atsargų kiekius, sąskaitas faktūras, sertifikatus ir kt.) su atsargų paruošimu transportavimui (surinkti ir supakuoti transportavimui) pagal atsargų saugojimo sąlygas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63120000 Uzglabāšanas un noliktavu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0