819205-2025 - Tiešas piešķiršanas priekšpaziņojums
Lietuva – Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi – Darbo užmokesčio apskaitos bendrosios informacinės sistemos, kuri realizuota apskaitos programos Stekas-Alga pagrindu, palaikymo ir vystymo paslaugas
Brīvprātīgas ex ante pārskatāmības paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Darbo užmokesčio apskaitos bendrosios informacinės sistemos, kuri realizuota apskaitos programos Stekas-Alga pagrindu, palaikymo ir vystymo paslaugas
Apraksts: Darbo užmokesčio apskaitos bendrosios inormacinės sistemos palaikymo ir vystymo paslaugos
Iekšējais identifikators: 5654461
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Darbo užmokesčio apskaitos bendrosios informacinės sistemos palaikymo ir vystymo paslaugos
Apraksts: Darbo užmokesčio apskaitos bendrosios informacinės sistemos, kuri realizuota apskaitos programos Stekas-Alga pagrindu, palaikymo ir vystymo paslaugos
Iekšējais identifikators: 1