See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektroenerģijas piegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādēm
Apraksts: Elektroenerģijas piegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādēm
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: LOT-0001