82212-2026 - Rezultāts
Lietuva – Ar programmatūru saistītie pakalpojumi – PARDAVIMŲ APSKAITOS IR TEIKIAMŲ PASLAUGŲ VALDYMO INFORMACINĖS SISTEMOS MIGRAVIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: PARDAVIMŲ APSKAITOS IR TEIKIAMŲ PASLAUGŲ VALDYMO INFORMACINĖS SISTEMOS MIGRAVIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Apraksts: Pardavimų apskaitos ir teikiamų paslaugų valdymo informacinė sistema, jos migravimo, licencijų įsigijimo paslaugos
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0