823727-2025 - Konkurss
Lietuva – Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi – Rūdninkų karinio poligono karinės mokomosios infrastruktūros, skirtos sąjungininkų tarnybai, vystymo vizijos ir plano parengimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Rūdninkų karinio poligono karinės mokomosios infrastruktūros, skirtos sąjungininkų tarnybai, vystymo vizijos ir plano parengimo paslaugos
Apraksts: Perkančioji organizacija vykdydama šį viešąjį pirkimą numato įsigyti karinės infrastruktūros, susisiekimo komunikacijų, priešgaisrinės saugos priemonių, inžinerinių tinklų ir kitų statinių sukūrimo ir įrengimo Rūdninkų karinio poligono teritorijoje ir karinio mokymo teritorijoje urbanistinės idėjos parengimo paslaugas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0