2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Eksprespasta pakalpojumu sniegšana ārvalstīs un Latvijā
Apraksts: Eksprespasta pakalpojumu sniegšana ārvalstīs un Latvijā
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64110000 Pasta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: LOT-0001