See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Tehnisko palīglīdzekļu iegāde
Apraksts: Tehnisko palīglīdzekļu iegāde – Mobilā tīkla telefons, Elektroniski virtuves svari ar runas funkciju latviešu valodā, Taktils datora displejs, Elektroniski palielinoši palīglīdzekļi, kas pēc to piegādes Pasūtītājam tiks nodota lietotājam. Pasūtītājs veic iepirkumu, lai sasniegtu Ministru kabineta 2021.gada 20.aprīļa noteikumu Nr. 250 “Kārtība, kādā Latvijas Neredzīgo biedrība un Latvijas Nedzirdīgo savienība sniedz sociālās rehabilitācijas pakalpojumus un nodrošina tehniskos palīglīdzekļus – tiflotehniku un surdotehniku” 17.1.punkta mērķi.
Iekšējais identifikators: LNB 2023/3 SP
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38624000 Optiskie palīglīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 38311000 Elektroniskie svari un piederumi, 32250000 Mobilie telefoni, 33196200 Palīgierīces invalīdiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0000