See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Gedimino pr. 9A Automobilių stovėjimo aikštelės valymo paslaugos ir Tilto g. 14 Automobilių stovėjimo aikštelės valymo paslaugos
Apraksts: Perkančioji organizacija siekia įsigyti Gedimino pr. 9A Automobilių stovėjimo aikštelės valymo paslaugas ir Tilto g. 14 Automobilių stovėjimo aikštelės valymo paslaugas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90914000 Autostāvvietu tīrīšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90914000 Autostāvvietu tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Gedimino pr. 9A Automobilių stovėjimo aikštelės valymo paslaugos
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Tilto g. 14 Automobilių stovėjimo aikštelės valymo paslaugos
Iekšējais identifikators: 2