84746-2026 - Rezultāts
Lietuva – Gadatirgu un izstāžu organizēšanas pakalpojumi – ATNAUJINTO VARŽYMOSI SUTARTIS. Stendo pagaminimo, montavimo, išmontavimo paslaugos, įrangos nuoma ir stendo aptarnavimas ryšių ir technologijų pramonės parodoje „Mobile World Congress (MWC) 2026“ Barselonoje, Ispanijoje.
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: ATNAUJINTO VARŽYMOSI SUTARTIS. Stendo pagaminimo, montavimo, išmontavimo paslaugos, įrangos nuoma ir stendo aptarnavimas ryšių ir technologijų pramonės parodoje „Mobile World Congress (MWC) 2026“ Barselonoje, Ispanijoje.
Apraksts: paslaugos
Iepriekšējs paziņojums: 411221-2024
Iekšējais identifikators: 1050818
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79956000 Gadatirgu un izstāžu organizēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1