862974-2025 - Rezultāts
Lietuva – Higiēnas preces – Asmens higienos priemonės: dantų pasta ir dantų šepetėliai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Asmens higienos priemonės: dantų pasta ir dantų šepetėliai
Apraksts: Asmens higienos priemonės: dantų pasta ir dantų šepetėliai
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33700000 Higiēnas preces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0