865047-2025 - Konkurss
Lietuva – Ēdienu pasniegšanas pakalpojumi – ADAKAVO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ NAMŲ GYVENTOJŲ MAITINIMO PASLAUGOS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: ADAKAVO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ NAMŲ GYVENTOJŲ MAITINIMO PASLAUGOS
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Adakavo socialinių paslaugų namų gyventojų maitinimo paslaugas. Paslaugų matavimo vienetas yra vieno gyventojo maitinimas per parą. Vidutinis maitinamų gyventojų skaičius per parą 162 asmenys, esant maitinimo režimui 4-5 kartai per parą. Preliminarus paslaugų kiekis – 177390 (162 gyventojų x 1095 paros) gyventojų maitinimų per 3 metus.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55320000 Ēdienu pasniegšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0