See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: MAIŠIAGALOS PILIAKALNIO SU PAPILIU IR PAKRANTE VILNIAUS R., MAIŠIAGALOS SEN., MAIŠIAGALOS MSTL., TVARKYBOS IR PRITAIKYMO DARBŲ PROJEKTO PARENGIMO IR PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS
Apraksts: MAIŠIAGALOS PILIAKALNIO SU PAPILIU IR PAKRANTE VILNIAUS R., MAIŠIAGALOS SEN., MAIŠIAGALOS MSTL., TVARKYBOS IR PRITAIKYMO DARBŲ PROJEKTO PARENGIMO IR PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0