90125-2025 - Rezultāts
Latvija – Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi – Sabiedriskā transporta pakalpojumi Ventspils valstspilsētā
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sabiedriskā transporta pakalpojumi Ventspils valstspilsētā
Apraksts: Regulāro pasažieru pārvadājumu nodrošināšana Ventspils valstspilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā ar autobusiem
Iekšējais identifikators: VVP 2023/1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: Līguma darbības laiku var pagarināt līdz iepirkuma līguma noslēgšanai no jauna izsludinātās iepirkuma procedūras ietvaros, ja Pasūtītājam nav iespējams noslēgt šo līgumu un attiecīgi ir nepieciešams nodrošināt Pakalpojumu nepārtrauktību.