9156-2025 - Konkurss
Lietuva – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Daugiabučio gyvenamojo namo Kalno g. 33, Matuizų k., Matuizų sen., Varėnos r. sav., statybos projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Daugiabučio gyvenamojo namo Kalno g. 33, Matuizų k., Matuizų sen., Varėnos r. sav., statybos projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Apraksts: Perkamos Daugiabučio gyvenamojo namo Kalno g. 33, Matuizų k., Matuizų sen., Varėnos r. sav., statybos projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0