91802-2024 - Rezultāts
Latvija – Veselības apdrošināšanas pakalpojumi – Latvijas Nacionālā teātra darbinieku veselības apdrošināšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Latvijas Nacionālā teātra darbinieku veselības apdrošināšana
Apraksts: Latvijas Nacionālā teātra darbinieku veselības apdrošināšana
Iekšējais identifikators: LNt 2023/11
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66512200 Veselības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000