94632-2026 - Rezultāts
Latvija – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība - Psihiskās veselības ārstniecības iestāžu infrastruktūras attīstība NPVC teritorijā
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība - Psihiskās veselības ārstniecības iestāžu infrastruktūras attīstība NPVC teritorijā
Apraksts: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība - Psihiskās veselības ārstniecības iestāžu infrastruktūras attīstība NPVC teritorijā
Iekšējais identifikators: NPVC/2025/30_ERAF
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Ēkas lit. 017 pārbūve ambulatoro pakalpojumu nodrošināšanai, ēkas Nr. 009 nojaukšana Tvaika ielā 2, Rīgā
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Ēkas lit. 001 piebūves nojaukšana Tvaika ielā 2, Rīgā
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Ēkas lit. 043 pārbūve – pacientu uzgaidāmās telpas izbūve vienotās uzņemšanas ēkā Tvaika ielā 2, Rīgā
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: NMPD un operatīvā transporta nojumes jaunbūve Tvaika ielā 2, Rīgā