2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Plastikiniai indeliai su dangteliais kosmetikos gaminiams
Apraksts: Plastikiniai indeliai su dangteliais kosmetikos gaminiams
Iekšējais identifikators: 999354 Plastikiniai indeliai su dangteliais kosmetikos gaminiams
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 19520000 Plastmasas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Apraksts: Plastikiniai indeliai
Iekšējais identifikators: 1