See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 22853 Dyzelinas riedmenims
Apraksts: Dyzelinas riedmenims
Iekšējais identifikators: 699173
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09134200 Dīzeļdegviela
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Dyzelinis kuras Vilniaus, Vaidotų, Radviliškio kuro terminalams
Apraksts: Dyzelinis kuras Vilniaus, Vaidotų, Radviliškio kuro terminalams
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Dyzelinis kuras Kauno ir Klaipėdos kuro terminalams
Apraksts: Dyzelinis kuras Kauno ir Klaipėdos kuro terminalams
Iekšējais identifikators: 2