96551-2024 - Rezultāts
Latvija – Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi – Telpu pārbūves un teritorijas labiekārtošanas būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam Siguldas ielā 24, Daugavpilī
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Telpu pārbūves un teritorijas labiekārtošanas būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam Siguldas ielā 24, Daugavpilī
Apraksts: Telpu pārbūves un teritorijas labiekārtošanas būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam Siguldas ielā 24, Daugavpilī
Iekšējais identifikators: DPNS 2023/13
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000