97642-2026 - Konkurss
Lietuva – Zemes meliorācijas darbi – Biržų rajono Vabalninko seniūnijos dalies melioracijos griovių ir juose esančių hidrotechnikos statinių rekonstravimo darbai
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Biržų rajono Vabalninko seniūnijos dalies melioracijos griovių ir juose esančių hidrotechnikos statinių rekonstravimo darbai
Apraksts: Biržų rajono Vabalninko seniūnijos dalies melioracijos griovių ir juose esančių hidrotechnikos statinių rekonstravimo darbai. Numatomos darbų apimtys: rekonstruojamų griovių imtuvų ilgis apie 31,102 km; drenažo žiočių skaičius – 294 vnt.; hidrotechnikos statiniai – rekonstruojamos pralaidos – 36 vnt.; gamtosauginės priemonės – kontroliuojamo drenažo šulinio GVLRŠ įrengimas – 13 vnt.; akmenų ir rąstų slenksčių įrengimas – 5 vnt.; stambių akmenų (d 40-50 cm) įrengimas griovio dugne – 5 vnt.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45112320 Zemes meliorācijas darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71354300 Kadastrālās kartēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 6451493