2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Ekologizace kovárny TATRA METALURGIE a.s. - zařízení pro tepelné zpracování
Deskrizzjoni: Předmětem plnění Veřejné zakázky je modernizace kovárny společnosti TATRA METALURGIE a.s. prostřednictvím náhrady zastaralých výrobních linek a souvisejících provozních zařízení, která negativně ovlivňují životní a pracovní prostředí, za nové technologie splňující současné ekologické a technické standardy. Realizace se zaměřuje na čistě technologickou a funkční přestavbu, probíhající převážně v rámci stávajícího objektu kovárny. Nové řešení snižuje environmentální dopady, zachovává původní funkčnost, avšak s vyšší mírou automatizace, která zlepšuje hygienu práce, a zvyšuje kvalitu výroby. Předmětem Veřejné zakázky je dodávka, montáž, komplexní zkoušky a uvedení zařízení do provozu zahrnující v souladu s Technickou zprávou tyto provozní soubory: PS 10.100 Linky tepelného zpracování čl. 6.3, PS 10.210 Výstupní zařízení pro tepelné zpracování výkovků čl. 6.4, PS 10.600 Vozové žíhací pece čl. 6.7, 6.18 Vyvolané investice: Mobilní ohřívací pec. Součástí plnění Veřejné zakázky je dále zajištění připravenosti předmětu Veřejné zakázky pro napojení do podnikové sítě zadavatele dle specifikace v čl. 6.15. Technické zprávy - PS 17.000 Slaboproudé rozvody. Podrobné vymezení předmětu Veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v příloze č. 11 ZD (Technická zpráva), přičemž pro účely této Veřejné zakázky se za předmět plnění považují pouze ty dodávky a služby, které jsou výslovně vymezeny v této ZD a příloze č. 10 ZD – Závazném návrhu smlouvy (týká se zejména výše uvedených provozních souborů, dále jen /“Smlouva“/). Činnosti uvedené v příloze č. 11 ZD – Technické zprávě nad rámec takto vymezeného předmětu plnění nejsou součástí plnění dodavatele.
Identifikatur intern: VZ5
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42000000 Makkinarju industriali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42514300 Apparat ta' l-iffiltrar, 51500000 Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ makkinarju u apparat, 42410000 Apparat għat-tlugħ u l-ittrattar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Zadavatelem vyhrazené změny závazku jsou blíže upraveny v příloze č. 10 ZD.