See the notice on TED website
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Apteegirobot
Deskrizzjoni: Haigalaapteeki paigaldatava apteegiroboti (laoseadme) tarnimine, paiagaldamine ja hooldus alusdokumentides sätestatud nõuete ja tingimuste kohaselt / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Identifikatur intern: 283647-0000
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42990000 Makkinarju varju għal skopijiet speċjali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42965100 Sistema ta' l-amministrazzjoni ta' l-imħażen
5. Lott
Lott: LOT-0000