100119-2023 - MededingingNederland-Utrecht: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Advies, coördinatie, uitvoering en implementatie IT sourcing
Referentienummer: T30598
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Advies, coordinatie, uitvoering en implementatie IT sourcing
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 10 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Advies, uitvoering, coördinatie en implementatie IT sourcing