2. Procedure
Procedure
Titel: Repro- en drukwerk
Beschrijving: Aanbestedende dienst wil via een objectieve en transparante procedure komen tot de selectie van één (1) opdrachtnemer voor het leveren van het repro- en drukwerk, waarbij: • Het verzorgen van (standaard en maatwerk) repro- en drukwerk op efficiënte, eenvoudige en kwalitatief hoogwaardige wijze leidt tot een optimale tevredenheid van de medewerkers van aanbestedende dienst; • Het bieden van een gebruiksvriendelijk bestelproces van zowel de standaard als maatwerk repro- en drukwerk leidt tot een optimale tevredenheid van de medewerkers van aanbestedende dienst; • De opdrachtnemer een partner is waarbij duurzaamheid, circulariteit en maatschappelijk verantwoord ondernemen in het DNA van de organisatie zit; • Een samenwerking wordt aangegaan op basis van gedeelde ambities, continu verbeteren en samen ontwikkelen naar een optimale, duurzame en circulaire dienstverlening. De financiële omvang van deze raamovereenkomst bedraagt ca.€ 350.000, - excl. BTW voor de totale looptijd van vier (4) jaar, dit is inclusief de optieperiode van twee (2) jaar.
Interne identificatiecode: IV.2024.100165
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Repro- en drukwerk (1 Perceel)
Beschrijving: Perceel 1 van 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een optie om twee (2) maal één (1) jaar te verlengen.