100171-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel – EA werving- en ontwikkelassessments
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA werving- en ontwikkelassessments
Beschrijving: • Het afnemen van selectieassessments voor vacatures vanaf schaal 13 en hoger en; • Het afnemen van (online) ontwikkelassessments t.b.v. de persoonlijke ontwikkeling van medewerkers welke in dienst zijn (of komen) bij Hogeschool Rotterdam. Zie tevens hoofdstuk 2 van het beschrijvend document De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 50.000,--, met een maximum van € 90.000,-- (exclusief BTW) per jaar. De geraamde totale waarde is maximaal € 360.000 (exclusief BTW). Verwachting: Selectieassessment: 20 selectie assessments per jaar Ontwikkel assessments: 10 ontwikkelassessments per jaar
Interne identificatiecode: 2024/013/OEO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79635000 Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement"
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: werving- en ontwikkelassessments
Beschrijving: Zie hoofdstuk 2 van het beschrijvend doucument De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 50.000,--, met een maximum van € 90.000,-- (exclusief BTW) per jaar. De geraamde totale waarde is maximaal € 360.000 (exclusief BTW). Verwachting: Selectieassessment: 20 selectie assessments per jaar Ontwikkel assessments: 10 ontwikkelassessments per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie hoofdstuk 2 van het beschrijvend document