2. Procedure
Procedure
Titel: Levering diverse elektrisch aangedreven voertuigen
Beschrijving: Levering diverse elektrische voertuigen met specifieke opbouw en uitrusting voor de diverse teams van de buitendienst. Speciaal aandacht voor het trekken van een aanhanger i.r.t. de actieradius. Twee percelen, waarvan één bestaande uit twee voertuigen voor de bomenploeg en het andere uit een voertuig voor de civiele ploeg en een rioolbus. Allen conform bijgevoegd PvE.
Interne identificatiecode: 2024-032-BU
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Totale levering geraamd boven 221k dus Europees aanbesteden, gezien het beperkte aantal leveranciers lijkt een niet openbare procedure niet nodig.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144900 Elektrische voertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 31681000 Elektrische toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: twee elektrisch aangedreven voertuigen voor de bomenploeg
Beschrijving: Elektrisch aangedreven voertuigen voor de bomenploeg, specifieke opbouw en aansluitingen vormen een onlosmakelijk deel van het voertuig. Specifiek aandachtspunt is de capaciteit en het vermogen om de nader beschreven aanhanger te kunnen trekken Twee voertuigen conform PvE
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Twee elektrisch aangedreven voertuigen die ingezet worden voor de rioolploeg en voor de het team civiel
Beschrijving: Elektrisch aangedreven voertuigen die ingezet worden voor de rioolploeg en voor de het team civiel. De specifieke opbouw en aansluitingen vormen een onlosmakelijk deel van het voertuig. Specifiek aandachtspunt is de capaciteit en het vermogen om de nader beschreven aanhanger te kunnen trekken Twee voertuigen met een verschillende opbouw conform PvE
Interne identificatiecode: 2