See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheids- en werknemersschadeverzekering gemeente Arnhem
Beschrijving: Gemeente Arnhem wil een overeenkomst sluiten met één ondernemer voor Aansprakelijkheids- en werknemersschadeverzekering voor de duur van drie jaar met een optie tot verlenging twee maal met één jaar.
Interne identificatiecode: 3934385
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
Aanvullende classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten, 66516400 Algemene aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: .