101131-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Digitaal Dossier JGZ
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitaal Dossier JGZ
Beschrijving: Het sluiten van een overeenkomst voor een DD JGZ Oplossing. €8.000.000,-
Interne identificatiecode: 20251001-008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het sluiten van een overeenkomst voor een DD JGZ Oplossing. 8 miljoen euro
Interne identificatiecode: 1