101224-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Software en informatiesystemen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ICT-planapplicatie inzake vervoer en dienstverlenend personeel
Referentienummer: IUC DJI/INKEA/DFO/2022-1
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
In deze concurrentiegerichte dialoog is DJI op zoek naar Opdrachtnemers met een samenwerkende en oplossingsgerichte houding. Een Opdrachtnemer moet beschikken over ervaring met de levering, implementatie, integratie, onderhoud en support van planningssoftware en bereid zijn om met DJI/DV&O de gehele dienstverlening van de DV&O, flexibel en toekomstvast automatisch te plannen.
Tijdens de dialooggesprekken kunnen alle aspecten van de opdracht worden besproken. De dialooggesprekken hebben tot doel DJI/DV&O en de Geselecteerde gegadigden de gelegenheid te bieden met elkaar in overleg te treden over de vraag welke oplossingen het beste voldoen aan de behoeften van DJI/DV&O en de (technische) houdbaarheid van door de Geselecteerde gegadigden voorgestelde oplossingen. Daarnaast biedt de dialoog de mogelijkheid tot het wegnemen van onduidelijkheden met betrekking tot, en het zo nodig optimaliseren van, de aanbestedingsstukken en de oplossingsrichtingen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72260000 Diensten in verband met software, 48300000 Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De absolute omvang van de DV&O dienstverlening is groot. In 2019 kwamen bij DV&O bijvoorbeeld meer dan 200.000 aanvragen binnen voor vervoer en is meer dan 600.000 mensuren ingezet op beveiliging.
De vervoersplanning (personen en vracht) alsook de inzetplanning van medewerkers dient door de DV&O Planapplicatie gerealiseerd te worden.
De geraamde omvang van de opdracht voor de looptijd
van maximaal 20 jaar is: € 40.000.000,= exclusief BTW.