Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst Ingenieursdiensten - Gemeente Beek
Referentienummer: zaaknummer 29016
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbestedende Dienst koopt op verschillende onderwerpen ingenieursdiensten in. Ze heeft de behoefte om de inkoop van ingenieursdiensten zodanig in te richten dat zij eenvoudig de juiste dienstverlening kan afnemen. Er moet sprake zijn van een juiste balans tussen doelmatigheid enerzijds, rechtmatigheid en het voldoen aan gemeentelijke beleidsdoelstellingen anderzijds.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Op basis van nadere opdrachten