2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het reinigen van maritieme infrastructuur in de haven van Antwerpen
Beschrijving: Deze aanneming heeft tot doel het reinigen van maritieme infrastructuren in de haven van Antwerpen, namelijk (niet limitatief): - Brugkelders: 10 stuks (Berendrechtbrug, Oudendijkbrug, Zandvlietbrug, Frederik-Hendrikbrug, Farnèsebrug, Melselebrug, Ketenisbrug, Prosperbrug, Sint-Annabrug en de Arenbergbrug). Inbegrepen is het reinigen van de trappen en bordessen in de brugkelder, de vloer en de wanden tot ca. 2 m hoogte. - Bruggen: Berendrechtbrug, Oudendijkbrug, Zandvlietbrug, Frederik-Hendrikbrug, Farnèsebrug, Melselebrug, Ketenisbrug, Prosperbrug, Sint-Annabrug en de Arenbergbrug - Kabelgangen: 2 stuks per sluisdeur, m.a.w. 8 stuks per sluis (Kieldrechtsluis, Berendrechtsluis, Zandvlietsluis, Kallosluis, Boudewijnsluis, Van Cauwelaertsluis en Royerssluis) - Schuiven van de Kieldrechtsluis, Berendrechtsluis, Zandvlietsluis, Kallosluis, Boudewijnsluis, Van Cauwelaertsluis. - Ontmossen van sluisdeuren - Reinigen van andere maritieme infrastructuur, bijvoorbeeld seinmast, enz. - Enz.
Interne identificatiecode: PPP0B3-15856/4185/B11139
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911100 Reinigen van accommodatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het reinigen van maritieme infrastructuur in de haven van Antwerpen
Interne identificatiecode: B11139