2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging maatschappelijke opvanglocaties
Beschrijving: De werkzaamheden hebben betrekking op het verzorgen van beveiligingsdiensten voor maatschappelijke opvanglocaties (opvang voor dak- en thuislozen). De werkzaamheden worden uitgevoerd op twee locaties. De gemeente Vlaardingen treedt op als opdrachtgever. De dagelijkse aansturing vindt op dit moment is de uitvoerende partij, Stoed (Stichting Onder Een Dak). De beveiligingswerkzaamheden worden verricht op twee locaties, namelijk: • Nijverheidsstraat 26B te Vlaardingen (locatie de Elementen. Dit betreft nachtopvang. Deze locatie is het hele jaar geopend); • Hofsingel 84 te Vlaardingen (winteropvang, geopend van 1 november tot 1 april). De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 4.200.000,00 exclusief BTW. Indien dit maximum is bereikt of zal worden overschreden door een opdracht die onder de raamovereenkomst is uitgezet, heeft de raamovereenkomst geen effect meer. De aanbestedende dienst zal dan niet meer gunnen onder deze raamovereenkomst en gerechtigd deze overeenkomst met onmiddellijke ingang te beëindigen. De aanbestedende dienst benadrukt dat de opdrachtnemer geen rechten kunnen ontlenen aan een minimale opdrachtwaarde. De raamovereenkomst kent geen afnameverplichting/omzetgarantie.
Interne identificatiecode: IV.100217
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De werkzaamheden hebben betrekking op het verzorgen van beveiligingsdiensten voor maatschappelijke opvanglocaties (opvang voor dak- en thuislozen). De werkzaamheden worden uitgevoerd op twee locaties. De gemeente Vlaardingen treedt op als opdrachtgever. De dagelijkse aansturing vindt op dit moment is de uitvoerende partij, Stoed (Stichting Onder Een Dak). De beveiligingswerkzaamheden worden verricht op twee locaties, namelijk: • Nijverheidsstraat 26B te Vlaardingen (locatie de Elementen. Dit betreft nachtopvang. Deze locatie is het hele jaar geopend); • Hofsingel 84 te Vlaardingen (winteropvang, geopend van 1 november tot 1 april). De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 3.700.000,00 exclusief BTW. Indien dit maximum is bereikt of zal worden overschreden door een opdracht die onder de raamovereenkomst is uitgezet, heeft de raamovereenkomst geen effect meer. De aanbestedende dienst zal dan niet meer gunnen onder deze raamovereenkomst en gerechtigd deze overeenkomst met onmiddellijke ingang te beëindigen. De aanbestedende dienst benadrukt dat de opdrachtnemer geen rechten kunnen ontlenen aan een minimale opdrachtwaarde. De raamovereenkomst kent geen afnameverplichting/omzetgarantie.
Interne identificatiecode: 1