2. Procedure
Procedure
Titel: Strategisch Huisvestingsadvies
Beschrijving: De Opdracht omvat brede strategische advisering binnen het huisvestingsdomein. Het betreft op hoofdlijnen strategische adviesdiensten vanuit huisvestingsperspectief. Echter kent huisvesting directe raakvlakken met andere disciplines en gaat het veelal om integraal advies (waarin andere disciplines meegenomen moeten worden, zoals: FM, IV, HRM, Communicatie, Financiën en Operatien) en organisatie-gerelateerde vraag-stukken vanuit huisvestingsperspectief.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70333000 Huisvestingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66170000 Diensten op het gebied van financiële consultancy, financiële transacties en clearing, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse, 71315200 Bouwadvies, 75123000 Administratieve diensten voor huisvesting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000