2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoeringswerkzaamheden verbouwing Kunstlinie- KAF te Almere
Beschrijving: zie bijlagen projectbeschrijving. €0
Interne identificatiecode: IA2023.12.05
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Nationaal niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45315100 Elektrotechnische installatiewerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Zie opdrachtomschrijving
Beschrijving: zie bijlagen projectbeschrijving €0
Interne identificatiecode: 1