Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een looptijd van initieel vier jaar met opties tot verlenging van vier keer twee jaar.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land